Fundacja Gospodarcza Euro - Partner

Lista Laureatów
II Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego
Euro-Gmina Euro-Powiat Euro-Partner

1. NAGRODY SPECJALNE

- Profesor Tadeusz Niezgoda
- Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich (woj. świętokrzyskie) - Dyrektor Z O Z dr n. med. Wojciech Przybylski
- Basen Perła (woj. świętokrzyskie) - Dyrektor Jacek Kania
- Pałac Pawłowice (woj. opolskie) - Właściciele Ewa i Benjamin Godyla
- Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. (woj. świętokrzyskie) - Prezes Wojciech Legawiec

2. NAGRODZONE GMINY

- Gmina Morawica (woj. świętokrzyskie) - Wójt Marian Buras
- Gmina Niemodlin (woj. opolskie) - Burmistrz Mirosław Stankiewicz
- Gmina Puławy (woj. lubelskie) - Wójt Krzysztof Brzeziński
- Gmina Sitkówka Nowiny (woj. świętokrzyskie) - Wójt Stanisław Barycki
- Gmina Stare Babice (woj. mazowieckie) - Wójt Krzysztof Turek
- Gmina Torzym (woj. lubuskie) - Burmistrz Ryszard Stanulewicz
- Gmina Wałcz (woj. zachodniopomorskie) - Wójt Piotr Świderski

3. NAGRODZONE MIASTA

- Miasto Katowice (woj. śląskie) - Prezydent Piotr Uszok
- Miasto i Gmina Połaniec (woj. świętokrzyskie) - Burmistrz Jacek Tarnowski
- Miasto i Gmina Staszów (woj. świętokrzyskie) - Burmistrz Romuald Garczewski
- Miasto i Gmina Szydłowiec (woj. mazowieckie) - Burmistrz Andrzej Jarzyński

4. NAGRODZONE POWIATY

- Powiat Bełchatowski (woj. łódzkie) - Starosta Szczepan Chrzęst
- Powiat Człuchowski (woj. pomorskie) - Starosta Aleksander Gappa
- Powiat Kamieński (woj. zachodniopomorskie) - Starosta Beata Kiryluk
- Powiat Lipnowski (woj. kujawsko-pomorskie) - Starosta Krzysztof Baranowski
- Powiat Nyski (woj. opolskie) - Starosta Adam Fujarczuk
- Powiat Przysuski (woj. mazowieckie) - Starosta Marian Niemirski
- Powiat Strzelecki (woj. opolskie) - Starosta Józef Swaczyna

5. NAGRODZONE PRZEDSIĘBIORSTWA

- Olimp Laboratories Sp. z o.o. Nagawczyna (woj. podkarpackie) - Prezes Stanisław Jedliński
- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa (woj. świętokrzyskie) - Prezes Stanisław Skóra
- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Końskich (woj. świętokrzyskie) - Prezes Wiesław Stępień
- Strunobet Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski (woj. opolskie) - Prezes Stanisław Wójcik
- Sufit System w Łodzi (woj. łódzkie) - Właściciel Marcin Ostrowski
- Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o. w Gliwicach (woj. śląskie) - Prezes Kazimierz Golec

Kliknij aby zobaczyć Patronaty

Zobacz Katalog

all rights reserved 2014; website created by: NETservices